Türkçe | English | Russian

DÜZ KESİM KALIPLAR :Standart karton ve oluklu kesim kalıpları olup kazanlı,pedal,maşalı ve vargel gibi makinelerde kullanılır.

ETİKET KESİM KALIPLARI :Etiket kesim kalıpları kendi içerisinde 2 bölüme ayrılır.Birincisi standart 23.8 mm yükseklikteki bıçaktan yapılan diğeri ise 8-12 mm yükseklikteki bıçaktan yapılan kalıplar.Standart kalıplar pedal,maşalı,kazanlı gibi makinelerde kullanılır.8-12 mm yükseklikteki kalıplar ise bobin kağıt cinsinden etiketleri kesen makinelerde kullanılır.

BOBST KESİM KALIPLARI :Bu kalıplar karton ve oluklu mukavva kesen özel ve süratli makinelerde kullanılır.Bu makinalarda kesme üniteleri dışında ayıklama ve ön ayıklama vardır.4 parçadır.Normal,erkek,dişi ve ön ayıklama set olarak yapılan bu kalıplar kesilen işlerin otomatik ayıklanmasını sağlar.

FREKANS VE VAKUM KESİM KALIPLARI :Bu kalıplar plastik,pvc seperatörlerinde,plastik defter,ajanda kapları,cep telefonu kılıfları ve benzeri ürünlerin imalatında kullanılır.

DERİ KESİM KALIPLARI :Cüzdan ve deri hediyelik eşya ürünlerinin imalatında kullanılır.

CONTA KESİM KALIPLARI :Otomotiv,beyaz eşya,endüstriyel makineler ve sızdırmazlık içeren her türlü ürün imalatında kullanılır.Bu kalıpları kesen bıçaklar özeldir ve ağızları sertleştirilmiştir.

Copyright @ 2005 VOLFER MATBAA KUTU VE ETİKET BIÇAKLARI
BANKA HESAP NUMARAMIZ: Y.K.B Topkapı Center Şube Kodu: 0686 Hesap No: 86687845 IBAN : TR910006701000000086687845